Acropark Balicka

NASZA
KADRA

AcroPark to jeden z największych i najbardziej prestiżowych klubów gimnastyki sportowej w Krakowie. Dwie filie, które łączy wspólny cel-stworzenie środowiska, w którym akrobaci uczą się cieszyć współzawodnictwem oraz rozwijają swoje sportowe umiejętności. Promujemy sportową rywalizację i pracę zespołową, a jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo, dobrą zabawę i trwałe przyjaźnie.

INSPIRUJ

ROZWIJAJ

OSIĄGAJ

Posiadamy najlepszą kadrę. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem zaszczepią w Twoim dziecku miłość do sportów, jakim są akrobatyka, akrobatyka powietrzna i parkour, już od 3 roku życia. Nasi trenerzy kładą nacisk na prawidłową technikę, aby uzyskać jak najlepsze efekty i progres. AcroPark to idealne środowisko do rozwoju jako członek drużyny, sportowiec oraz osoba.

Karolina Michalska

trener akrobatyki

Karolina Michalska

trener akrobatyki

Karolina swoją przygodę z gimnastyką rozpoczęła już przedszkolu i tak do dziś, ani na chwilę nie rozstała się z tym sportem. Akrobatyka jest dla niej pasją i sposobem na życie, które na co dzień łączy z byciem mamą dwójki pociech. Zawodowo już od 10 lat prowadzi regularnie treningi w klubach sportowych starając się przekazać swoje zamiłowanie do tego pięknego sportu. Podczas prowadzenia zajęć dba by zawodnicy byli zadowoleni nie tylko z nowo zdobytych umiejętności, ale by cała droga do sukcesu dawała im radość i satysfakcję.

Olaf Pawełoszek

trener akrobatyki

Olaf Pawełoszek

trener akrobatyki

Olaf Pawełoszek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktorem gimnastyki sportowej, wspinaczki orz pasjonatem sportów wodnych . Na treningach u Olafa panuje super atmosfera, dzieci wyciskają siódme poty, a na koniec zajęć i tak widać uśmiechy na ich twarzach. Sport przez zabawę! Już od kilku lat razem z Karoliną tworzą zgrany trenerski duet i wzajemnie się uzupełniają.

Aleksandra Kleszcz-Kijas

trener szarf

Aleksandra Kleszcz-Kijas

trener szarf

Aleksandra Kleszcz-Kijas od wielu lat związana ze sportem , wciąż się szkoli z zakresu strechingu / AERIAL i pracy z dziećmi . Jej pasja stała się sposobem na życie . Prywatnie mama żona i miłośniczka psów.

Mateusz Zieliński

trener parkour

Mateusz Zieliński

trener parkour

Mateusz Zieliński parkour trenuje od 14 lat. Kilkukrotnie zdobywał miejsca na podium na ogólnopolskich zawodach. Od 6 lat pracuje jako trener. Uwielbia uczyć się nowych trików, a następnie swoją wiedzę przekazywać swoim podopiecznym.

Yullia Burianenko

trener szarf

Yuliia Burianenko

trener szarf

Yuliia Burianenko swoją przygodę z tańcem i gimnastyką rozpoczęła w wieku 3 lat. Jest absolwentką uniwersytetu pedagogicznego na kierunku chorografia tańca. W 2014 roku po raz pierwszy odbyła swój trening, a już po niespełna roku ukończyła kurs instruktorski. Oprócz tego na swoim koncie ma ukończone kursy na sędziego technicznego oraz kurs psychologiczny dla trenera pole dance.

Polina Rudenko

trener szarf

Polina Rudenko

trener szarf

W środowisku artystów cyrku jestem od 3 roku życia. Pochodzę z rodziny akrobatów. Robię to, bo lubię, bo jestem w tym przez całe życie. Teraz się cieszę z możliwości przekazywania tej wiedzy Twojemu dziecku i z przyjemnością przeprowadzam go przez sztukę wyrażania siebie

Bogdan Altukhov

trener akrobatyki

Bogdan Altukhov

trener akrobatyki

Bohdan jest absolwentem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej. Półfinalista programu ,,Mam Talent", tworzy wspaniałe pokazy, które oczarują każdego. Pasjonat sportu - gimnastyki, już od kilku sezonów razem z innymi naszymi trenerami stara się rozwijać sportowe umiejętności naszych zawodników.

Scroll to Top